Flaş açıklama: “Prens Harry şimdi bin pişman”

 Flaş açıklama: “Prens Harry şimdi bin pişman”

Daha önce Prens Harry’nin biyografisini kaleme alan Prince Harry: The Inside Story adlı kitabın yazarı, kraliyet uzmanı Duncan Larcombe’dan Kraliyet Ailesi ile ilgili çarpıcı bir açıklama geldi.

Kraliyet ailesinin profilini yayınlayarak İngiltere ve dünya çapında ün sahibi olan Larcombe,  Prens Harry’nin ABD’den dedesi Prens Philips’in cenazesine geldiğinde utanç içinde olduğunu ve pişman olduğundan şüphe duymadığını belirtti.

“HİÇ SÜPHEM YOK”

Closer dergisine konuşan Larcombe, konuyla ilgili olarak; Meghan’ın kraliyet ailesiyle sürtüşmesinden dolayı öfkelenmiş. Ve açıkçası kırılmış. Röportajda da bunu kullandı. Ancak Harry’nin cenazeye geldiğinde pişman olduğuna ve garip hissettiğine dair hiç şüphem yok” diye konuştu.

ESKİ HAYATINA ÖZLEM DUYUYOR İDDİASI

Larcombe, Harry’nin Prens Philip’in cenaze töreni için geldiğinde Londra’da geçirdiği yıllarını ve anılarını hatırladığını eski hayatına özlem duyduğunu da iddia etti.

Yaklaşık 1,5 ay önce yayınlanan olay röportaj sonrası, programın sunucusu Oprah Winfrey bile “bu kadarını beklemiyordum” şeklinde açıklama yapmıştı.  

İLGİLİ HABERLER