Londra’da yaşayan Osmanlı şehzadesinden büyük başarı

 Londra’da yaşayan Osmanlı şehzadesinden büyük başarı

Londra’da yaşayan Osmanlı şehzadelerinden 35. Osmanlı Padişahı Sultan Mehmet Reşad Han’ın dördüncü kuşak torunu olan Mahmud Namık Osmanoğlu ve eşi Genevieve Robson’ın kurduğu şirket, İtalyan devi tarafından satın alındı.

Stratejik Danışmanlık hizmeti veren Streaming Well Motion (SWM) adlı şirket sağlık sektörünün öncü şirketlerinden Healthware Group tarafından satın alındığı bildirildi.

Şirket birleşmesi sonrası yapılan açıklamada, satışa ilişkin olarak”Farmasötik ve diğer yaşam bilimi endüstrisi şirketleri, sağlık profesyonelleri ve tüketici kitlelerinin birbiriyle olan iletişimi için uçtan uca küresel çözümler sunma konusunda iki şirket arasında yıllarca süren başarılı iş birliğinin bir sonucu” denildi.

2010 YILINDA KURULMUŞTU

Sağlık alanında faaliyet gösteren ve sağlık sektörünün video iletişim ihtiyaçlarını karşılayan SWM, 2010 yılında Mahmud Namık Osmanoğlu ve eşi Genevieve Robson tarafından kurulmuştu.

SWM’nin, Zaman içinde sanal etkinlikler konusunda da danışmanlık hizmeti veren ve en yeni teknolojileri kullanan bir laboratuvara dönüştüğü belirtildi.

İLGİLİ HABERLER