• 21/04/2024

Hakkımızda

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Sevgin Alişoğlu’nun üstlendiği Londra Aktüel programı, Londra saatiyle her Salı, ATV Avrupa ekranlarında 21.00’da siz değerli izleyicileriyle buluşuyor.

Britanya başta olmak üzere dünyanın her yerinden en güncel haberleri ve birbirinden değerli konukları ekranlarınıza taşıyor. Yurt dışında yaşayan toplumumuzun sesi oluyor. Sanattan sağlığa, hukuktan iş dünyasına kadar her alanda toplumumuzun başarılarını, umutlarını, isteklerini ekranlara taşıyor, onların sesi oluyor.

Doğru ve tarafsız haber anlayışını benimseyen Sevgin Alişoğlu, İngiltere’nin nabzını sizler için tutuyor. En güncel konuları sizlerle paylaşırken bir yandan da İngiltere’deki izleyicisinin sesi olmaya devam ediyor.

Her hafta farklı konuları ele alarak mobilyadan dekorasyona, sağlıktan kültür-sanat ve spora kadar konu çeşitliliğiyle gündeme damga vuran birbirinden özel konu ve konukları sizlerle buluşturuyor.

Kaçıranlar için tekrar bölümleri Pazar akşamları 23.00’da ekranlarınızda! Sakın Kaçırmayın!

Uzun yıllardır Londra’da yaşamını sürdüren ve yaptığı Tv programları ve yayınlarla Türkiye’nin hem İngiltere hem de Avrupa nezdinde tanıtılmasına büyük katkı sunan Yapımcı ve Yönetmen Sevgin Alişoğlu’na TUTAP Türkiye tanıtım elçilik beratı verildi.

Whatsapp: +447517454361

londraaktuel@gmail.com