‘A Place in the Sun’ Türkiye’yi de programına aldı

 ‘A Place in the Sun’ Türkiye’yi de programına aldı

‘A Place in the Sun’ Türkiye’yi de programına aldı

İngiltere’de kamu yayıncılığı yapan Channel4 televizyonunda yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesi olan A Place in the Sun programı Türkiye’yi radarına aldı.

Yurt dışında ev almak isteyen İngilizlere bir anlamda rehberlik yapan programın formatı, belli bir grubun bir ülkeye götürülerek bölgelerdeki satılık evlerin ve bu evlerin bulunduğu destinasyonun tanıtımından oluşuyor. Şirket daha önce bu programı sadece İspanya, Kıbrıs ve kısmen Yunanistan’da çekiyordu.

A Place in the Sun’dan yapılan açıklamada, 2024 yılında ‘ev avcıları’nın yeni adresinin Türkiye olacağı, nisan ve mayıs ayları boyunca Türkiye’de çekimler yapılacağı belirtildi. Hayalindeki evi arayanların househunters@fftv.co.uk adresine başvuruda bulunmaları gerektiği belirtilen açıklamada, Türkiye’de mülk alanların içinde isteyenlerin programın devamı olan ‘Sonra Ne Oldu?’ programına konuk olabileceği belirtildi.

Programın ikinci serisinde ise, A Place in the Sun aracılığıyla ev alanların yaşamlarında meydana gelen değişiklik ve yeni evlerindeki yaşamları konu ediliyor.

İLGİLİ HABERLER