• 16/04/2024

Alişoğlu ve Aydın’dan Enfield Belediye Başkanı Özaydın’a ziyaret

 Alişoğlu ve Aydın’dan Enfield Belediye Başkanı Özaydın’a ziyaret

Londra Aktüel yapımcısı Sevgin Alişoğlu ve Uzman Psikolog Alptekin Aydın, Enfield Belediye Başkanı Sabri Özaydın’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, İngiltere’de yaşayan toplumumuza fayda sağlamak için çeşitli konularda görüşler dile getirilirken, güncel konular masaya yatırıldı.

ALPTEKİN AYDIN’DAN OXFORD ÜNİVERSİTESİ İLE ORTAK ÇALIŞMA

Uzm. Psikolog Aydın, Oxford Üniversitesi ile yürüttüğü Otizm ve Öğrenme Güçlüğü üzerine yapılan klinik çalışmalarda maddi durumu uygun olmayan aileler için belediyenin nasıl destek olabileceği hakkında fikir alışverişinde bulundu.

BELEDİYE BAŞKANI ÖZAYDIN’DAN YARDIM GECESİ

Toplumumuza gösterdikleri destek için Alişoğlu ve Aydın’a teşekkür eden Belediye Başkanı Özaydın, gelecek ay yapmayı planladığı yardım gecesinin detaylarını paylaştı.

17 Mart’ta Edmonton’daki Kervan Restaurant’ta gerçekleşecek olan etkinlikte biletler 50 pounda satışa çıkacak. Yemekli gecede Covid-19’tan etkilenen kişiler ve ön saflarda çalışan bölge insanları için yardım toplanacak.

Etkinliğin detayları şu şekilde;

Yer: Kervan Restaurant, 293 Fore Street, Edmonton, London N9 0PD

Tarih: 17 Mart Perşembe 2022

Saat: 19:00 – 23:00

Rezervasyon için 020 8379 4835’ten Koulla Panaretou’ya ulaşılabilecek ya da mayor@enfield.gov.uk adresinden iletişime geçilebilecek.

İLGİLİ HABERLER