Amy Winehouse’un Özel Eşyaları eBay’de Satışa Sunuldu

 Amy Winehouse’un Özel Eşyaları eBay’de Satışa Sunuldu

Amy Winehouse’un Özel Eşyaları eBay’de Satışa Sunuldu

Amy Winehouse’un efsanevi gardırobundan ve kişisel eşyalarından oluşan bir koleksiyon, eBay platformunda satışa çıkarıldı. Ünlü şarkıcının 17 sterline satışa sunulan saten bale ayakkabıları, 17 bin 500 sterline kadar alıcı bulabilecek.

27 yaşında aramızdan ayrılan Amy Winehouse’un kıyafetlerinden oluşan bu koleksiyonun bir kısmı daha önce ABD’de Julien’s Auction tarafından satılmıştı. Bu satıştan elde edilen gelirin yüzde 30’u, Amy Winehouse Vakfı’na bağışlanmıştı. Vakıf, bağımlılıkla mücadele eden genç yetişkinlere destek sağlamak amacıyla kurulmuştu.

Özel Kıyafetler ve DVD’ler

Amy Winehouse’un giymediği ancak özel olarak dikilen siyah-beyaz bambu desenli elbisesi, 2011 Avrupa turnesi için hazırlanmıştı ve şimdi 10 bin sterline satışta. Ayrıca, Amy’ye ait yoga ve bale DVD’leri de koleksiyonda yer almakta ve fiyatları 250 ila 320 sterlin arasında değişmektedir.

Filmle Bağlantılı Satış

Bu satışlar, İngiltere’deki sinemalarda önümüzdeki ay gösterime girecek olan yeni biyografik film Back To Black’e tepkilerin ardından gerçekleşti. Amy Winehouse hayranlarının ve müzik tutkunlarının bu eşsiz parçaları edinme fırsatı bulması bekleniyor.

İLGİLİ HABERLER