bellonareklam1

Britney Spears, babası ile olan mücadelesinde mutlu sona ulaştı

 Britney Spears, babası ile olan mücadelesinde mutlu sona ulaştı
iinternational supermarket

ABD’de 1990’lı yılların sonu ve 2000’li yılların başında pop müzik denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Britney Spears, babasıyla olan vasilik mücadelesinde mutlu sona ulaştı.

2007 yılından itibaren özel hayatında yaşadığı sorunlar nedeniyle ruh sağlığı bozulan Spears, bir dönem rehabilitasyon merkezinde tedavi de görmüştü. O süreçte ünlü şarkıcının babası Jamie Spears, kızının servetini yönetmek için vasi olarak atandı.

2019 yılına kadar bu görevi yürüten Jamie Spears, o dönem kendi sağlık sorunları nedeniyle ara verdi. Baba ve kızı arasında ne olduysa ondan sonra oldu. Geçici bir vasi atanan Britney Spears, babası sağlığına kavuştuktan sonra görevine dönme isteğini reddetti.

MÜZİĞİ BIRAKMAYI BİLE DÜŞÜNDÜ

Konuyu mahkemeye taşıyan Spears, babasının vasi olarak devam etmesi halinde müziği bırakmayı düşündüğünü bile söyledi. Los Angeles’ta görülen davada baba Jamie Spears nihayet geri adım attı. New York Post’un haberine göre baba Spears, kızının iyiliği için vasiliği bırakma kararı aldığını mahkemeye bildirdi.

GEÇİŞ SÜRECİNE DESTEK OLACAK

Jamie Spears adına açıklamalarda bulunan avukatı, “Bay Spears, kendisine yapılan haksız saldırılara rağmen, kamuoyu önünde vereceği bir mücadelenin kızının çıkarları en iyisi olmayacağını düşünüyor. Bu nedenle vasilik görevini bırakarak, yeni atanacak kişinin geçiş sürecine destek olmayı planlıyor” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER