Caria Holidays

Bu evde 2 gece kalıp deneyecek kişiye para verilecek

 Bu evde 2 gece kalıp deneyecek kişiye para verilecek

My Home Move Conveyancing şirketi, başarılı olan adaya Birleşik Krallık’taki Somerset bölgesinde yer alan, George dönemi mimari stildeki, Manor Holcombe isimli malikanede şirketin çevrimiçi taşıma hizmetlerini “teste tabi tutmak” amacıyla üç gün ve iki gece kalması için 500 sterlin ödeyecek.

Sekiz yatak odalı, ikinci dereceden listelenmiş (Birleşik Krallık’ta üç kategoriye ayrılan listeleme sisteminde, özel öneme sahip binaların bulunduğu kategori -ed.n.) evde geniş bahçeler, özel ısıtmalı açık havuz, jakuzi, ağaç ev, oyun alanı, spor salonu ve oyun odası bulunuyor. Ev ve arazisiyle ilgilenen bir personel ekibi de mevcut.

Manor Holcombe’un internet sitesine göre mülk “Michelin yıldızlı bir restorana, bir pub’a ve muhteşem kırsal yürüyüş yollarına yürüyüş mesafesinde” yer alıyor.
Testi yapan kişinin “detaylara önem veren, lüks arayan bir ev avcısı” olması, malikaneye ve firmanın çevrimiçi hizmetlerine dair deneyimlerini My Home Move Conveyancing’e geri bildirmesi gerekli.

‘YENİ EV SATIN ALMAK SON DERECE HEYECAN VERİCİ’

Independent Türkçe’nin haberindeki iş ilanında, “Eğer her zaman kendi kapalı yüzme havuzunuzda dinlenmeyi hayal ettiyseniz, özel bir oyun odasında bilardo pratiği yapmayı veya gezintiye çıkmak için devasa bir özel bahçeniz olmasını dilediyseniz, o zaman sizden haber almak istiyoruz” dendi.

Başvurular 13 Eylül Pazartesi günü saat 12.00’de kapanacak ve adayların malikanede kalmak için 21-23 Eylül tarihleri arasında müsait olmaları gerekecek.

Baş iş geliştirme sorumlusu Dev Malle, Metro’ya şunları söyledi, ”Yeni bir ev satın almak son derece heyecan verici bir deneyim fakat aynı zamanda epey göz korkutucu da olabilir -doğru yasal hizmeti bulmak genellikle zorluğun bir parçası.”

İşte bu nedenle, uzmanlığımızı teste tabi tutmak ve ev avcısı adayların çevrimiçi hizmetimizi incelerken biraz da lüksün tadına varmasını, tüm bunları yaparken de para kazanmasını sağlamak istedik.

İLGİLİ HABERLER