• 03/03/2024

Enes Ünal vize problemi nedeniyle İngiltere’ye gelemedi!

 Enes Ünal vize problemi nedeniyle İngiltere’ye gelemedi!

Enes Ünal vize problemi nedeniyle İngiltere’ye gelemedi!

Bournemouth Teknik Direktörü Andoni Iraola, Enes Ünal’ın vize problemi nedeniyle henüz İngiltere’ye gelemediğini belirtti.

“ENES ÜNAL YÜZDE YÜZ HAZIR DEĞİL”

İngiltere Premier Lig’de pazar günü Nottingham Forest’ı konuk edecekleri maç öncesi bir basın toplantısı düzenleyen Iraola, Enes’in Bournemouth’a imzasıyla ilgili bir soru üzerine şunları söyledi:

“Enes Ünal, uzun süredir tanıdığım bir oyuncu. Son birkaç sezondur İspanya’da bulunuyordu. O, La Liga’da çok fazla gol atabileceğini zaten kanıtlamış biri ve bence onun nitelikleri Premier Lig’e de iyi uyum sağlayacak. Uzun bir sakatlığın ardından sahalara geri döndü. Yani yüzde yüz hazır değil ama tamamen forma girebilmesi için ona zaman vereceğiz. Eminim takıma katılmasının ardından bize yardım etmek isteyecektir.”

ENES ÜNAL’IN TRANSFER NEDENİ

İspanyol teknik adam, Türk golcüyü neden transfer ettiklerini ise “O tam bir 9 numara. Uzak mesafeden, serbest vuruşlardan bir tehdit ve genel olarak gerçekten çok iyi.” ifadeleriyle açıkladı.

PAZAR GÜNKÜ MAÇI KAÇIRABİLİR

Bournemouth’un çalıştırıcısı, Enes Ünal’ın vize alamadığı için henüz İngiltere’ye gelemediğini, bu yüzden pazar günkü Nottingham Forest maçında forma giyip giyemeyeceğinden emin olmadığını belirtti.

İLGİLİ HABERLER