Futbolcu eşleri arasındaki gerilimde son sözü mahkeme söyledi

 Futbolcu eşleri arasındaki gerilimde son sözü mahkeme söyledi

Premier Lig ekiplerinden Leicester City’nin ünlü golcüsü Jamie Vardy’nin eşi Rebekah Vardy, bir başka ünlü futbolcu Wayne Rooney’ni eşi Coleen Rooney’ye Yüksek Mahkemede açtığı karalama davasını kaybetti.

Coleen Rooney, 2019’da Rebekah Vardy’nin hakkındaki mahrem bilgileri bulvar gazetesi The Sun’a sızdımakla suçlamıştı. Vardy ise suçlamaları hep reddetti.

Ancak Yargıç, Rooney’nin suçlamasının “özünde doğru” olduğuna karar verdi. Yargıç, “Vardy’nin sunduğu kanıtların önemli bir kısmının güvenilir olmadığını” söylerken, “Bana göre Rooney dürüst ve güvenilir bir tanıktı” dedi. Karardan sonra açıklama yapan Coleen Rooney, lehine karar alınmasından memnun olduğunu belirtti.

Rooney “Benim istediğim bir dava değildi. Meselenin şu zor dönemde, başkalarına yardım için çok daha iyi bir şekilde harcanabilecek paranın harcandığı mahkemeye taşınmasını istemezdim’ dedi.

Yargıç, “büyük ihtimalle” Vardy’nin o dönemki menajeri Caroline Watt’ın “The Sun’a bilgi sızdırma işlemini doğrudan üstlendiğini” belirtti.,

Ancak Yargıç “Kanıtlar, açıkça Vardy’nin bunu bildiğini ve bu davranışa bizzat katılarak onayladığını gösteriyor” diye de ekledi.

İLGİLİ HABERLER