İngiltere, ünlü şef Nusret’in İstanbul’daki otelini konuşuyor

 İngiltere, ünlü şef Nusret’in İstanbul’daki otelini konuşuyor

Dünya Kupası’ndaki kupa görüntüleriyle viral olan ünlü Şef Nusret, İstanbul Şişli’de bulunan ve 36 milyon sterline satın aldığı lüks oteli ile İngiliz basınına konu oldu.

The Sun gazetesi, Nusret’in İstanbul’daki otelini haberleştirdi. Gazetede yer alan habere göre, 2019 yılında oteli 36 milyon sterline satın alan Gökçe, aynı yıl binanın çatı katındaki kendi özel dairesine taşındı. Nusret’in dairesinin geçmişte şair Abdülhak Hâmid Tarhan’a ait olduğu kaydedilen haberde, “Siz de bu lüksü yaşayabilirsiniz” ifadelerine yer verilerek Maçka Palas’ta bir gecelik konaklama bedelinin 350 sterlinden başladığı anlatıldı. Otelin çatısında yüzme havuzu, spor salonu ve spa bulunduğu da verilen bilgiler arasında.

10 YAŞINDA ÇALIŞMAYA BAŞLADI

Habere göre, oteli satın aldıktan sonra Nusret, mutfağı kendi özel beğenilerine göre yeniden tasarlamış. Ünlü şegin ABD’de de evleri bulunuyor. Yoksulluk yüzünden 10 yaşındayken okulu bırakıp çalışmaya başlamak zorunda kalan Gökçe ayrıca, üç Rolls-Royce ve bir Lamborghini’yi de içeren geniş bir otomobil koleksiyonuna sahip.

İLGİLİ HABERLER