İngiltere’nin 30 yaş altı zenginleri

 İngiltere’nin 30 yaş altı zenginleri

İngiltere’nin 30 yaş altı zenginleri

İngiliz şarkıcı Harry Styles, 175 milyon £ servetiyle üst üste ikinci kez İngiltere’nin 30 yaş altı en zengin genç yıldızı seçilirken David-Victoria Beckham çiftinin oğulları Brooklyn’in serveti de 10 milyon £ ulaştı.

29 yaşındaki şarkıcı Harry Styles, 508 milyon £ gibi şaşırtıcı bir hasılat elde eden Love On Tour turnesiyle iki yıl boyunca dünyayı dolaşmasının ödüllerini topladıktan sonra, 2023 yılında ilk kez 150 milyon £ sınırını aştı.

Heat’in listesine göre müzik sanatçıları, 82,5 milyon £ ile Dua Lipa’nın ikinci sırada yer aldığı ilk beşte varlığını sürdürüyor.

Lipa; çevrimiçi kitap kulübü, podcast’i, sürekli büyüyen marka anlaşmaları koleksiyonu, Versace için kıyafet tasarlaması ve tabii ki 1,1 milyar sterlinlik hasılat yapan Barbie filmindeki görünümüyle kendisini başarılı bir şekilde bir markaya dönüştürdü.

Niall Horan, 60,4 milyon £ aşan kazancıyla üçüncü sırada yer alırken onu eski grup arkadaşları Liam Payne 1,7 milyar TL 49,4 milyon £ ve Zayn Malik 38,5 milyon £ servetleriyle takip ediyor.

KYLIE JENNER DİKKAT ÇEKİYOR

“Örümcek Adam”ın yıldızı Tom Holland 20,6 milyon ile dokuzuncu sırada yer alırken, genç aktör Millie Bobby Brown da 20 milyon £ ile ilk on arasında yer alıyor.

Influencer ve iş insanı Kylie Jenner da, uluslararası alanda 770 milyon £ devasa servetiyle 30 yaş ve altı en zengin yıldız olmaya devam ediyor.

Şu anda 26 yaşında olan en genç Kardashian-Jenner üyesi, Instagram gönderileri başına tahmini olarak 51 milyon TL 1,47 milyon £ kazanıyor.

İLGİLİ HABERLER