• 20/05/2024

İngiltere’yi şok eden cinayette gizem çözüldü

 İngiltere’yi şok eden cinayette gizem çözüldü

İngiliz medyası, korkunç bir cinayeti konuşuyor. 22 yaşındaki Maddie Durdant-Hollamby isimli, genç dansçının cansız bedeni, geçtiğimiz günlerde ülkenin Northamptonshire bölgesinde bulunan bir evde bulunmuştu.

Maddie’nin paramparça edilmiş olan cansız bedeninin yanında bulunan ve 41 yaşındaki sevgilisi Ben Green’e ait olduğu belirlenen cesedin de olay mahallinde olması, kafalarda soru işareti oluşturmuştu.

Olay yaratan cinayette sır perdesi aralandı.  Polisin yaptığı araştırma sonucunda bir şirkette pazarlama müdürü olarak görev yapan 41 yaşındaki Green’in de günlerdir işe gitmediği öğrenildi.

KORKUNÇ MANZARAYLA KARŞILAŞTILAR

Elde ettikleri şüpheli bilgiler sonrası Green’in evine giden polis ekipleri, korkunç bir manzarayla karşılaştı. 22 yaşındaki Maddie’nin paramparça edilmiş cansız bedeni, Green’in kanlar içindeki cesedi ile birlikte yerde yatıyordu.

SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETMİŞ

İlk olarak üçüncü bir kişiden şüphelenen ekipler, anından soruşturma başlattı. Ancak gerçek, kısa süre içinde ortaya çıktı: Genç kızı vahşice öldüren kişi, Green’in ta kendisiydi. Yapılan otopsi sonucunda 41 yaşındaki adamın, Maddie’yi defalarca bıçakladıktan sonra kendisini de bıçaklayarak intihar ettiği anlaşıldı.

İLGİLİ HABERLER