İngiltere’yi şoke eden seri cinayetlerde karar çıktı

 İngiltere’yi şoke eden seri cinayetlerde karar çıktı

İngiltere, Derbyshire’daki Killamarsh kasabası, Eylül ayında tüyler ürperten bir seri cinayetler zincirine sahne oldu.

31 yaşındaki Damien Bendall, hamile sevgilisi Terri Harris ve üç çocuğunu öldürdüğü gerekçesiyle 21 Aralık’ta ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

Kamuoyunda, “Killamarsh cinayetleri” olarak bilinen cinayetler serisinde 35 yaşındaki Harris, 11 yaşındaki kızı Lacey Bennett, 13 yaşındaki oğlu John Paul Bennett ve Lacey’nin 11 yaşındaki arkadaşı Connie Gent yaşamlarını yitirmişti.

DÖRT KEZ ÖMÜR BOYU HAPİS

Katil Bendall, daha önce cinayetleri inkar etmişti, ancak Çarşamba günü Derby Crown Mahkemesi’ne çıktığında savunmasını değiştirerek 11 yaşındaki Lacey’e öldürmeden önce tecavüz ettiğini itiraf etti.

Yargıç, Bendall’ın her bir cinayetle ilgili olarak hayatının geri kalanında hapiste tutulması gerektiğini ve tecavüz için de ayrıca bir ömür boyu hapis cezası verildiğini duyurdu.

Lacey ve John Paul, maktül Harris’in önceki ilişkisinden olan çocuklarıydı ve Connie de Killamarsh’ta yer alan evde yatıya kalmıştı.

Mahkemeye göre, 32 yaşındaki Bendall, aile evini dolaşarak kurbanlarını tek tek aradı ve daha sonra onlara farklı odalarda saldırdı.

Harris ve üç çocuk geçen yıl 19 Eylül’de ölü bulundu.

İLGİLİ HABERLER