Lincoln’de karısını öldürüp cesedini parçalara ayıran adam ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı

 Lincoln’de karısını öldürüp cesedini parçalara ayıran adam ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı

Lincolnshire police/PA

Lincoln’de yaşanan korkunç cinayetin ardından Nicholas Metson, karısı Holly Bramley’i öldürmek ve cesedini parçalara ayırmakla suçlandı. Mahkeme, Metson’a ömür boyu hapis cezası verdi.

26 yaşındaki Holly Bramley’in cesedi, 200’den fazla parçaya ayrılmış halde bulundu. Metson’un cinayeti örtbas etmek için arkadaşına ödeme yaptığı ortaya çıktı. Mahkeme, Metson’un en az 19 yıl hapis cezasına çarptırıldığını duyurdu.

Ömür Boyu Hapis Cezası

Mahkeme, Metson’un ömür boyu hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi. Yargıç, Bramley’in sevgi dolu bir genç kadın olduğunu vurgulayarak adaletin sağlandığını belirtti.

Korkunç Plan

Cinayetin ardından Metson’un yaptığı hareketlerin, korkunç bir planın parçası olduğunu gösterdiği belirtildi. Google’da yaptığı aramaların ve olayla ilgili mesajlaşmaların, suçun korkunçluğunu ortaya koyduğu vurgulandı. Mahkeme, Metson’un suçunu kabul etmesinden sonra gereken adaletin sağlandığını duyurdu.

Joshua Hancock da Tutuklandı

Joshua Hancock isimli kişinin de cinayetle ilgili bilgi sakladığı ve suça yardım ettiği belirlendi. Mahkeme, Hancock’a da ceza verildiğini duyurdu.

İLGİLİ HABERLER