• 22/04/2024

Londra Kral Charles’ın taç giyme törenine hazırlanıyor

 Londra Kral Charles’ın taç giyme törenine hazırlanıyor

Londra, Kral Charles’ın taç giyme törenini kutlamaya hazırlanıyor

İngiltere, 6 Mayıs’ta Kral III.Charles’ın taç giyme törenini, Carnaby olarak bilinen, Londra’nın moda ve yeme-içme merkezinde çeşitli etkinliklerle kutlayacak. Bölgede Suriye, Kore ve Hint mutfağı da dahil olmak üzere taç giyme törenini kutlayanlar için 25’ten fazla yeme-içme deneyimi sunulacak.

Carnaby Street, 6 Mayıs’a kadar 3D bir Union Bayrağı ve aydınlatılmış bir taç sergileyecek.Yakındaki Marylebone Village mağazaları, çevreciliğin teşvik edilmesini kutlayan halkın seçtiği özel ürünler, Union Jack çikolataları, “Kralın Mavisi” İngiliz peynirleri ve sıfır atık içecekler gibi seçenekler sunacak.

Taç giyme töreni seçimi, scones ve reçeller, kekler, Rare Tea Co. tarafından sunulan çaylar ve daha fazlasını içerecek. Konuklar ayrıca tiyatro turuna katılarak, dört yüzyıllık tarihin keşfine çıkabilecekler.
Bu arada, tatlı ve lezzetli ürünler için başkentin en popüler yerlerinden biri olan Amerikan esinli mağaza Hummingbird Bakery, taç giyme törenini kutlamak için özel bir koleksiyon piyasaya sürüyor. Hummingbird taç giyme koleksiyonu, hediye sepetleri, vanilyalı Union Jack kekleri, viski bundt kekleri ve daha fazlasını içeriyor.

İLGİLİ HABERLER