Londra’dan Elazığ’a gidip mide küçültme ameliyatı oldu

 Londra’dan Elazığ’a gidip mide küçültme ameliyatı oldu

Londra’da bir restoranda garsonluk yapan Ladislav Grega, genç yaşında aldığı kilolar nedeniyle zor günler geçirmeye başladı. 164 kilo olan Grega, hem iş hem de sosyal hayatında zorlanınca, aşırı kilolarından kurtulmak için internetten araştırma yaptı.

Grega, Elazığ’da yapılan mide küçültme ameliyatlarıyla ilgili yorumlar üzerine hastaneyle irtibata geçti. Op. Dr. Fatih Erol ile iletişime geçen Grega, yaklaşık 1 hafta önce kente Elazığ’a gitti. Yapılan tetkiklerin ardından Grega, mide küçültme ameliyatı oldu. Başarılı geçen ameliyatın ardından Grega, 158 kiloya düştü.

 ‘YARIN LONDRA’YA UĞURLAYACAĞIZ’

Ameliyatı gerçekleştiren Op. Dr. Fatih Erol, “Yurt dışından, şehir dışından veya ilimizden gelen hastalara başarılı bir şekilde obezite ameliyatlarını gerçekleştiriyoruz. Yine Ladislav, İngiltere’den geldi. 164 kilo ve 1,85 boylarında bir hastamızdı. Geçen hafta kliniğimize geldi. Ameliyat öncesi ayrıntılı olarak tüm tetkiklerini yaptık. Tüm kan değerlerine, hormon değerlerine baktık.

“BANA ÇOK YARDIMCI OLDULAR”

Ladislav Grega da iş hayatında uzun süreli vardiyalarda çok fazla zorluk yaşadığını ifade ederek, “Ayrıca toplum içinde de çok fazla zorlukla mücadele ettim. Burada çok yardımcı oldular. Gelip havaalanından aldılar. Her türlü testi yaptıktan sonra yatış işlemim yapıldı. Ondan sonra ameliyata girdim” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER