Londra’nın güneyindeki Croydon parkında bulunan kalıntıların kime ait oluğu belirlendi

 Londra’nın güneyindeki Croydon parkında bulunan kalıntıların kime ait oluğu belirlendi

Jordan Pettitt / PA Wire

Londra’nın güneyindeki Croydon’daki bir parkta bulunan insan kalıntılarının 38 yaşındaki Sarah Mayhew’a ait olduğu belirlendi. Olayın ardından 44 ve 48 yaşlarındaki bir erkek ve kadın cinayet şüphesiyle gözaltına alındı.

Rowdown Fields’da bulunan kalıntılar, 2 Nisan’da keşfedildi. Metropolitan polisi, Mayhew’un ailesinin bilgilendirildiğini ve destek aldığını belirtti. Şüpheliler ise polis tarafından tutuklandı ve soruşturma devam ediyor.

Topluma Destek Açıklaması

Dedektif Martin Thorpe, olayın ailesi için yıkıcı olduğunu ve polisin desteklerini sürdüreceğini vurguladı. Cinayetle ilgili olarak gözaltına alınan kişilerin Mayhew ile tanıştıklarını ve başka bir şüphelinin aranmadığı açıklandı.

Toplumla Dayanışma: Polis Teşkilatından Açıklama

Croydon’daki polis lideri Ch Supt. Andy Brittain, topluluğa güvence vermek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Yerel halkın desteği ve sabrı için teşekkür ederek, polisin olayla ilgili detaylı incelemeler yaptığını belirtti.

Soruşturma Devam Ediyor

Metropolitan polisi, kalıntıların bir kurbana ait olduğunu doğrulayan bir adli antropologla işbirliği yaptıklarını açıkladı. Olayla ilgili başka bir arama yapılmadığını belirterek soruşturmanın devam ettiğini bildirdi.

İLGİLİ HABERLER