bellonareklam1

Londra’nın iyilik perisi Antalya’da afetle mücadelenin sembolü oldu

 Londra’nın iyilik perisi Antalya’da afetle mücadelenin sembolü oldu
iinternational supermarket

Uzun yıllar yaşadığı Londra’dan ayrılarak Antalya’ya yerleşen Nilüfer Erbil, afet bölgesinde yangınla mücadele eden yöre halkı ve yangın söndürme görevlilerinin en büyük yardımcılarından biri olmaya devam ediyor.

Kah kendisine ulaştırılan yardımlarla, kah sponsor destekleriyle giyecek ve yiyecek maddelerini temin eden Erbil, sahada yangınla mücadele eden görevlilere ve vatandaşlara lojistik destek sağlıyor.

Nilüfer Hanım’ın; bölgeden çok uzakta bulunan ancak gönlü yangından etkilenen yurttaşlarımızla birlikte olan kişilere ise bir mesajı var; “Lütfen; imkânlarınız dâhilinde bölgeye yardım ulaştırmak için elinizden gelen yardımları hangi yardım kanalıyla olursa olsun esirgemeyin”.

Nilüfer Hanım’ın yaraları sarma çabası sırasında en büyük destekçileri olan ürünlerini yarı fiyatına tedarik ettiği Tosun Ticaret ve kendisine afet bölgelerine ulaşmada her türlü yardımı sağlayan Döşemealtı İlçe Sağlık Müdürü Duygu Kapar Hanımefendi’ye minnettar olduğunu sözlerine ekliyor…

Afet bölgelerinde canla başla çalışan kahramanlarımıza ve afetten etkilenen halkımıza yardım konusunda Nilüfer Hanım’a danışmak için kendisine sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz

Instagram: @nilufererbill
https://www.facebook.com/nilifererbil

İLGİLİ HABERLER