bellonareklam1

Prens Harry söyledikleriyle bir kez daha şaşırttı

 Prens Harry söyledikleriyle bir kez daha şaşırttı
iinternational supermarket

ABD’li oyuncu Dax Shepard’ın hazırladığı Podcast’e konuşan Prens Harry, 1997’de, Fransa’nın başkenti Paris’te trafik kazasında hayatını kaybeden annesi Prenses Diana’nın yaşadıklarına tanık olduktan sonra, 20’li yaşlarda ‘kaliyet işi’nin kendisine göre olmadığını anladığını söyledi.

“HAYVANAT BAHÇESİNDE YAŞAMAK GİBİ”

Kraliçesi 2’nci Elizabeth’in ABD’ye yerleşen torunu, kraliyet ailesinde yaşamayı, “The Truman Show filminde ve hayvanat bahçesinde yaşamanın karışımı gibi” diyerek tarif etti.

“BABAM KENDİ NASIL GÖRDÜYSE ÖYLE DAVRANDI”

36 yaşındaki Harry, babası Prens Charles’ın kendisine karşı tavrına da değindi: “Aslında kimseyi direkt suçlamayı doğru bulmuyorum. Ben bazı acılar çektim. Sanırım bu babamın veya anne-babamın çektiği acılar nedeniyleydi. Bu genlerden gelen bir şey. Babam kendisine nasıl davranıldıysa bana o şekilde davrandı. Ben bu kısır döngüyü çocuklarım için nasıl kırabilirim diye düşündüm. Kendi çocuklarıma öyle davranmak istemiyorum.”

“ABD’DE RAHAT GEZEBİLİYORUM”

Evlenmeden önce bir kez ‘kimselere görünmemek için’ Markle’la Londra’da bir süpermarkette buluştuğunu anlatan Prens Harry, ABD’nin Los Angeles kentinde kendini çok özgür hissettiğini belirterek, “Oğlumu yanıma alıp bisikletle gezebiliyorum. Bunu kendi ülkemde asla yapamazdım” dedi.

Tahtın altıncı varisi Prens Harry, 2018’de evlendiği eşi Meghan Markle’la geçen yıl ABD’ye yerleşmiş, kraliyetteki görevlerini bırakmış; aileyle ipleri koparmıştı.

İLGİLİ HABERLER