• 13/04/2024

Prens William, gezisi sırasında iddiaların odağındaki eşi Kate’i unutmadı

 Prens William, gezisi sırasında iddiaların odağındaki eşi Kate’i unutmadı

AP

İngiltere’de, Prenses Kate’in sağlık durumu hakkında sosyal medyada çeşitli spekülasyonlar dolaşıyor. Prens William’la boşanacaklarına dair iddialar, hastalık durumuyla ilgili spekülasyonlar ve hatta sanal dünyada dolaşan dedikoduların arasında, gerçek hayattaki vatandaşlar sadece Kate’in iyileşmesini istiyorlar.

Prens William, eşinin sağlığının gayet iyi olduğu ilk amatör görüntülerin ortaya çıkmasından bir gün sonra yaptığı bir konuşmada, eşinin yanında olması gerektiğini şaka yollu ifade etti. Prenses Kate, ocak ayında karın ameliyatı geçirmiş ve resmi görevlerine Nisan ayına kadar dönmeyeceği açıklanmıştı. Ancak bu süreçte, sosyal medyada sürekli olarak spekülasyonlar ve komplo teorileri dolaşıyordu.

Son olarak, Prenses Kate’in Windsor’daki bir çiftlik mağazasında alışveriş yaparken görüntülendiği bir video yayınlandı. Kensington Sarayı, videonun gerçekliğini reddetmedi ancak kraliyet ailesinin ‘özel zamanı’ olarak değerlendirdi. Bununla birlikte, sosyal medyada birçok kişi videodaki kişinin Prenses Kate olmadığını iddia etti.

Kraliyet yazarı Katie Nicholl, sosyal medya kullanıcılarının bu tür temelsiz spekülasyonlara son vermesi gerektiğini belirtti ve Kate’in sağlıklı bir şekilde alışveriş yaparken bile hedef alındığını ifade etti.

İLGİLİ HABERLER