Tatile hasret kalanlar için ‘korumalı tur’ uygulaması

 Tatile hasret kalanlar için ‘korumalı tur’ uygulaması

MSC Cruises, İngiliz gezginler için yalnızca Birleşik Krallık çevresinde 7 gecelik yolculuklar için korumalı kara turlarını da içeren bir dizi mini ve bir haftalık yolculuklar sunacağını duyurdu.

Tüm yolculuklar, COVID-19 için aşılanmayı bekleyen misafirlerin yanı sıra, aşı olan misafirler da dahil olmak üzere her yaştan İngiliz konuklarını ağırlayacak.

MSC Cruises CEO’su Gianni Onorato; “Sektör lideri sağlık ve güvenlik protokolümüz kapsamında geçen yıl Ağustos ayından bu yana Akdeniz’de güvenli ve sorumlu bir şekilde gerçekleştirilen seyahat deneyimimiz, bize güvenli yolculuklar hakkında çok fazla bilgi ve veri sağladı. Kıyıda gelişen pandemi durumuna uyarlanmak üzere tasarlanan bu protokol sayesinde, bugüne kadar -İtalya, Malta ve Yunanistan yolculuklarında – hem gemilerimizde hem de korumalı kıyı gezilerimiz sırasında onların refahı için hizmet verecek şekilde, keyifli bir tatil deneyimi yaşayan 50.000’den fazla misafiri ağırladık.

Tüm konuklara gemiye binmeden önce bir antijen testi uygulanırken, aşılanmamış misafirlerin de gemiye binmeden 72 saat öncesinde yapılan testlerinin negatif sonuçlandığına dair belge göstermeleri istenecektir. MSC Cruises’ın sağlık ve güvenlik protokolüne uygun olarak diğer biniş öncesi ve gemide önlemler de hem konuklar hem de mürettebat için geçerli olacaktır.

İLGİLİ HABERLER