• 03/03/2024

Ünlü modacı Emre Tamer’den Londra Moda Haftası’nda özel defile

 Ünlü modacı Emre Tamer’den Londra Moda Haftası’nda özel defile

Ünlü modacı Emre Tamer’den London Fashion Week’te özel defile

Londra Moda Haftası’nın açılış gününde dünyanın önde gelen tasarımcıları bir araya gelirken, İzmirli ünlü modacı Emre Tamer de 2024 London Fashion Week’inin ilk gününde özel bir defile düzenleyecek. Tamer’in Mezopotamya temalı defilesi, 16 Şubat 2024 tarihinde dünya modasının merakla beklediği etkinlikler arasında öne çıkacak.

Londra’nın moda sahnesinde kendine sağlam bir yer edinen Emre Tamer, dünyaca ünlü modacıların koleksiyonları ve çeşitli etkinliklerle dolu olan 16-20 Şubat tarihleri arasındaki London Fashion Week 2024’e özel bir katkı sunacak.

Emre Tamer’in defilesi, 16 Şubat 2024 tarihinde gerçekleşecek ve ünlü modeller, sanatçılar, moda dünyasının önde gelen isimleri ile iş dünyasının temsilcilerini Londra’nın merkezi Holborn semtindeki Conway Hall’da bir araya getirecek. Moda, sanat ve sosyete dünyasından yaklaşık 400-500 kişinin katılması beklenen defile, görsel şölenin yanı sıra etkileyici bir atmosfer vaat ediyor.

Bu yılki defilede Emre Tamer, Mezopotamya temasını benimseyerek, aynı zamanda depremin birinci yıl dönümünde depremzedeleri anma amacını taşıyor. Dünyaca ünlü devlet sanatçısı Gülsin Onay, Tamer’in defilesine destek vererek, etkinlik sırasında bir konser sunacak.

İLGİLİ HABERLER