App Store’a Düşen En Yeni Mobil Oyunlar

 App Store’a Düşen En Yeni Mobil Oyunlar

Boş zamanlarda yapmaktan hoşlandığımız şeylerden biri de oyun oynamak. Hatta oyun tutkusu bazıları için tüm boş zamanını oyuna harcamaktan daha ziyade, daha fazla oyun oynayabilmek için daha fazla vakit yaratma çabasına bile dönüşebiliyor. Hatta bazıları online oyun oynama durumunu bir yaşam felsefesi ya da bir meslek haline bile getirebiliyorlar bkz: gamerlar! Londra Aktüel, mobil ve online oyunlarla haşır neşir olanlar ve piyasaya yeni düşen oyunları keşfedip denemek isteyenler için App Store’a gelen en yeni oyunları derledi. 

The Sims Mobil

Bilgisayar ve oyun konsollarında sıkça oynanan ve çağın en popüler oyunlarından biri olan The Sims, şimdi de mobil versiyonu ile aramızda! Hikayenin bildiğimiz The Sims oyunu ve karakterleri ile devam ettiği bu mobil versiyonda; hem online hem de kendi kendinize oyuna dahil olma seçeneğiniz var. Kendi karakterleriniz ve kendi evinizi inşaa edebildiğiniz ve hatta ilerleyen bölümlerde bir mahalle bile yaratabileceğiniz The Sims mobil bu ayın en çok indirilen oyunlarından biri olacağa benziyor.

Game of Sultans

Bu ay App Store’a düşen ve oldukça ilgi toplayan bir diğer oyun ise Game of Sultans… Epic ve geleneksel kurgudaki bu oyunda tahtlar ve krallıklar için savaş stratejileri kurgularken, sultan olmanın ya da sultanın kalbini kazanmanın yollarını da arıyor olacağız. Osmanlı döneminden ilham alınarak yaratılan bu mobil oyunda; imparatorluk için harcamalar yapmanız ve yine bu imparatorluğun geleceği için tahta oturacak cengaver evlatlar yetiştirmeniz gerekiyor.

ReDecor

App Store’da bu ay öne çıkan bir diğer oyun ise evinizin dekorunu baştan sona yenileyebileceğiniz ve yaratıcı mimari tasarımlara imza atabileceğiniz ReDecor oyunu… Oyun dünyasına farklı bir açıdan bakmanıza ve telefon başında uzun saatler harcanıza sebep olacak olan ReDecor oyununda, seçtiğiniz evin her odası, salonu, banyosu ve hatta dış alanlarını bile yeniden dekore etme ve zevkinize uygun bir dünya yaratma şansı buluyorsunuz.

İLGİLİ HABERLER