• 20/05/2024

Brezilya, İngiltere’yi 17 Yaşındaki Endrick ile Geçti

 Brezilya, İngiltere’yi 17 Yaşındaki Endrick ile Geçti

Brezilya, İngiltere’yi 17 Yaşındaki Endrick ile Geçti

Wembley Stadı’nda oynanan hazırlık maçında Brezilya, Real Madrid’in transfer ettiği 17 yaşındaki Endrick’in attığı golle İngiltere’yi 1-0 mağlup etti. Brezilya Milli Futbol Takımı’nın genç yeteneği Endrick, milli formayla ilk golünü atarak dikkatleri üzerine çekti.

Brezilya’nın 17 yaşındaki futbolcusu Endrick Felipe Moreira de Sousa, milli takımdaki ilk golünü İngiltere’ye karşı oynanan hazırlık maçında kaydetti. Maçın tek golü, 80. dakikada Palmeiras forması giyen Endrick’ten geldi ve genç oyuncu milli formayla ilk gol sevincini yaşadı.

Maç Detayları

Londra’daki Wembley Stadı’nda gerçekleşen hazırlık karşılaşmasında Brezilya, İngiltere’yi 1-0 mağlup etti. Endrick’in golüyle Brezilya, galibiyete uzanarak önemli bir başarı elde etti.

Endrick’in Performansı

Palmeiras takımında forvet pozisyonunda görev yapan Endrick, milli formayla sergilediği performansla takımını galibiyete taşıdı ve kariyerinde önemli bir kilometre taşına imza attı.

Endrick’in performansı, genç yaşına rağmen uluslararası arenada dikkat çekti. Real Madrid’in transfer ettiği genç oyuncu, gelecek vaat eden bir yetenek olarak futbol dünyasında konuşulmaya başladı.

İLGİLİ HABERLER