• 19/05/2024

Hakan Çalhanoğlu İngiltere yolcusu!

 Hakan Çalhanoğlu İngiltere yolcusu!

İspanyol basınında yer alan habere göre Hakan Çalhanoğlu, Milan’ın sözleşme önerisini reddetti. Yıldız oyuncunun aklında İngiltere Premier Lig var.

Bu sezon İtalya Serie A’da AC Milan formasıyla sergilediği performansla göz dolduran Hakan Çalhanoğlu ile ilgili ortaya flaş bir iddia atıldı.

İspanyol basınında Todofichajes.com’da yer alan habere göre yıldız oyuncu, sezon sonunda bitecek olan sözleşmesini uzatmak istemiyor. Çalhanoğlu’nun, İtalyan kulübün 4 milyon Euroluk teklifini reddetmesinin sebebi ise çok daha şaşırtıcı.

HAKAN ÇALHANOĞLU’NUN AKLINDA MANCHESTER UNITED MI VAR?

Buna göre milli futbolcu, Manchester United’dan aldığı transfer teklifinden dolayı AC Milan’ın yeni sözleşme teklifi reddetti ve ayrılmayı kafasına koydu.

Haberde, “Hakan Çalhanoğlu, İngiltere Premier Lig’de oynama arzusunu asla gizlemedi ve Milan yetkilileri de yıldız ismin Manchester United’la sözlü anlaşmaya vardığından şüpheleniyor” ifadelerine yer verildi.

Manchester United’ın uzun zamandır Hakan Çalhanoğlu’nun peşinde olduğu ve bu yaz, transferi bitireceği iyiden iyiye dillendirilmeye başlandı.

Cumhuriyet

İLGİLİ HABERLER