Caria Holidays

Harry ve Meghan belgeselinden yeni fragman: Bu aileye giren kadınlar acı çekiyor

 Harry ve Meghan belgeselinden yeni fragman: Bu aileye giren kadınlar acı çekiyor

Kraliyet ailesindeki görevlerini bırakarak eşiyle ABD’ye yerleşen Sussex Dükü Prens Harry, Netflix’te yayımlanacak yeni belgeselde, Britanya kraliyet ailesi üyeleriyle evlenen kadınların yaşadığı “acı ve ızdıraptan” bahsetti.

Netflix’in “benzeri görülmemiş ve derinlikli” olarak tanıttığı Prens Harry ve Meghan Markle’ın aşk hikayesini konu alan belgeselin ikinci fragmanı çıktı. Altı bölümlük belgeselin ilk bölümü bu perşembe, ikinci bölümü ise 15 Aralık’ta yayınlanacak.

KİRLİ BİR OYUN

Bir dakikalık fragmanda Prens Harry’nin “Ailede hiyerarşi var. Sızdırma var ama aynı zamanda yalan haber üretme var. Bu kirli bir oyun” dediği duyuldu.

Fragmanda eşi Meghan Markle ve annesi Prenses Diana’nın gösterilmesinin ardından ise Prens Harry’nin “Bu kuruma evlenen kadınların acısı ve ızdırabı var. Korkuyordum. Tarihin tekerrür etmesini istemedim. Kimse tüm gerçekleri bilmiyor. Biz tüm gerçekleri biliyoruz” dediği duyuldu.

Fragmanda görülen diğer yorumcular ise “Bu nefretle, ırkla ilgili” ve “Başka insanların gündemlerine uymak için Meghan’a bir savaş başlatıldı” dedi.

Geçen hafta yayınlanan fragmanda ise çiftin daha önce görülmemiş fotoğraflar ve Meghan Markle’ın ağladığı bir sahne gösterilmişti.

İLGİLİ HABERLER