Jennifer Arcuri: “Boris Johnson’la 4 yıl yasak aşk yaşadım”

 Jennifer Arcuri: “Boris Johnson’la 4 yıl yasak aşk yaşadım”

Başbakan Boris Johnson ile aşk yaşadığını iddia eden iş insanı Jennifer Arcuri, ilişkisinin tüm detaylarını açıkladı.

İlişkilerinin dört yıl sürdüğünü belirten Arcuri, Johnson ile direk dansçılarının kullandığı sırığın olduğu bir dairede bile birlikte uyuduklarını söyledi.

“Onu sevdim. Ona hayran kaldım” diyerek Başbakan’a duyduğu hayranlığı dile getiren Arcuri, ilişki süresince haftada bir buluştuklarını, Johnson’a zaman zaman gösterişli üstsüz fotoğraflar gönderdiğini söyledi.

Arcuri, karşılıklı “fiziksel ve entelektüel çekim” yaşadıklarını söylerken, Johnson’a Büyük İskender adını taktığını, onun Shakespeare sevgisini paylaştığını ve Johnson’ın hem zihnini hem de bedenini çok sevdiğini belirterek, Johnson’ın ilk buluşmalarında “ellerini bedeninden çekmediğini” söyledi.

Arcuri, o zamanlar Londra Belediye Başkanı olan Başbakan Boris ile olan aşkının 2012’den 2016’ya kadar sürdüğünü söylerken; “Bu onun ikinci görev dönemiydi ve dört çocuğunun annesi olan eski eşi Marina ile evliydi.” diye konuştu.

İkilinin birlikteliği ile ilgili şüpheler, ilk kez iki yıl önce, 35 yaşındaki Jennifer’ın 56 yaşındaki Boris liderliğindeki üç vergi mükellefi tarafından finanse edilen ticari misyona katılmasına izin verildiği ortaya çıktığında gündeme gelmişti.

İLGİLİ HABERLER