Karaca, Londra’da ilk mağazasını Islington’da açtı

 Karaca, Londra’da ilk mağazasını Islington’da açtı

Tasarımda yakaladığı farklı çizgiyi kaliteli ürünlerle buluşturan Karaca, son yıllarda hızlandırdığı yurt dışı açılımını Londra ile devam ettiriyor.

Türk kültürünü yansıtan ama İngilizlerin yerel beklentilerini de karşılayan tasarım ürünleriyle Londra’da Islington Meydanı’ndaki yeni mağazası ile hizmet verecek.

PAZARDA GÜCÜMÜZÜ ARTIRACAĞIZ

Karaca CEO’su Fatih Karaca, “Karaca olarak ürünlerimizle global pazarda gücümüzü artırmayı hedefliyoruz. Biliyoruz ki her kültürde sofra düzeni ayrı bir önem taşıyor. Her ülkenin dili, damak tadı farklı olsa da hep güzel ve özenli sofralarda bir araya geliyoruz. Farklı pazarlarda, farklı kültürlerle ürünlerimizi buluşturarak, marka değerimizi sınırların ötesine taşıyoruz. Porselen konusunda köklü bir tarihe sahip olan İngiltere’de Karaca ürünlerimizde yer alacağımız için çok gururluyuz” dedi.

1973 YILINDAN BERİ

1973 yılından beri, mutfak, sofra ürünleri, küçük ev aletleri gibi ihtiyaç duyulan birçok ürünü tüketicilerle buluşturan Karaca, sadece Türkiye’de değil yurt dışında da sofra kültürünü paylaşmak için çalışmalarına devam ediyor. Bugün 43 ülkede, 305 mağaza, 2000’in üzerinde satış noktası, 140 kategoride 28 bini aşkın ürünüyle sektörde fark yaratan Karaca, insanların sevdikleri ile paylaştıkları anlara değer katıyor.

İLGİLİ HABERLER