• 18/05/2024

Limasollular Derneği’nden Londra’da unutulmaz balo

 Limasollular Derneği’nden Londra’da unutulmaz balo

Limasollular Derneği’nden Londra’da unutulmaz balo

Anneler Günü’nü unutulmaz kılmak için İngiltere Limasollular Derneği, Londra’daki Grand Palace Banqueting Suite’de görkemli bir balo düzenledi. Bu özel gecede yaklaşık 300 konuk bir araya geldi.

Balo sırasında elde edilen gelir olan 7 bin Sterlin, bu yıl gerçekleştirilecek olan 7. Kıbrıs Türk Kültür Festivali için kullanılmak üzere festival yetkililerine teslim edildi. Gecenin dikkat çeken anlarından biri ise ‘Yılın Annesi’ unvanını alan Türkan Nalbantoğlu’nun seçilmesiydi.

Duayen Anneler ve Ödüller

Vatan Kültürel Türk Müziği Korosu Başkanı Türkan Nalbantoğlu, gecede ‘Yılın Annesi’ seçilerek onurlandırıldı. Kıbrıs’ın Akıncılar köyünde doğan Nalbantoğlu’na plaket ve hediyesi, derneğin onursal başkanı Nural Ezel ve dernek başkanı Arife Retvan tarafından sunuldu.

Sıcak Mesajlar

Gecenin açılış konuşmasını yapan Limasollular Derneği Başkanı Arife Retvan, annelerin önemine vurgu yaparak konuklara sıcak bir mesaj iletti. Gecede ayrıca İngiltere Kıbrıs Türk Dernekleri Konseyi Başkanı Kenan Nafi ve KKTC Londra Temsilcisi Çimen Keskin de duygusal konuşmalar yaparak katılımcılara hitap etti.

Müzik ve Eğlence

Gecede Limasollular Derneği Korosu’nun seslendirdiği Türk Sanat Müziği eserleri unutulmaz anlar yaşattı. Mini konserin ardından koro hocası Sıla Mısırlı’ya plaket ve çiçek hediye edildi. DJ Ahmet’in müzikleri ve Devrim Baca’nın performansıyla eğlence dolu bir gece yaşandı.

Destek Verenlere Hediye ve Plaketler

Gece boyunca derneğe katkı sağlayan kişi ve kurumlara teşekkür plaketleri verilirken, yapılan çekilişlerle de birçok hediye sahiplerini buldu. Gece, müzik ve eğlenceyle geç saatlere kadar devam etti.

İLGİLİ HABERLER