Caria Holidays

Londra’da yaşayan müzisyenler depremzedeler için buluşuyor

 Londra’da yaşayan müzisyenler depremzedeler için buluşuyor

Londra’da yaşayan müzisyenler depremzedeler için buluşuyor

Türkiye’de yaşanan deprem felaketi Londra’da yaşayan müzisyenleri harekete geçirdi. 15 müzisyen verecekleri konserin gelirini depremden etkilenen çocukların eğitimi için Darüşşafaka’ya bağışlayacak.

Müzisyen Tuğba Özcivan önderliğinde Fatisa’nın destek ve katkılarıyla bir araya gelen Bertuğ Cemil & Sustain, Eser Ebçin, Buzuki Serkan, Akay Eke, Mustafa Hatip, Suat Karakuş, Fatih Batılı, Cömert Cömi, Caner Coşar, Tuğba Özcivan, Sevinç Kılınç, Başak Demirkol, Anıl Duman, Fırat Avcı ve Murathan Ayaz müziğin iyileştirici gücüyle sahne alacak.

31 Mart Cuma akşamı Fatisa’da sahne alacak olan müzisyenler, yardım gecenin tüm gelirini depremden etkilenen çocukların eğitimi için Darüşşafaka’ya bağışlayacak. Ayrıca yardım gecesinde yapılacak çekiliş için de bir çok gönüllü destek veriyor. Biletler kapıdan veya eventbride sayfasından alınabiliyor. Depremzede çocuklar için bir araya gelen sanatçılar, yardımseverlere konsere gelemeyecek bile olsalar eventbride sayfasından bilet alıp destek sunabileceklerini belirtiyorlar.

BAĞIŞ İÇİN LİNKE TIKLAYIN

https://www.eventbrite.co.uk/e/restoring-hope-earthquake-fundraiser-music-event-tickets-576308071957

İLGİLİ HABERLER