bellonareklam1

Ormanda yaşayan natürist İngiliz çift sosyal medyada gündem oldu

 Ormanda yaşayan natürist İngiliz çift sosyal medyada gündem oldu
iinternational supermarket

Birleşik Krallık’ın Wilstre bölgesinde yaşayan John ve Helen Donson çifti alışılmışın dışındaki hayat tarzlarıyla merak uyandırıyorlar.

Bu ikili kendilerini natürist yani doğacı olarak tanımlıyorlar. Bu tanımın temelinde aslında sosyal yaşam ve toplumsal kurallarda doğaya dönüş yer alıyor. Bu öğretilerini genellikle nüdizmle karıştıran kişilere ise John, “Nüdistler giysilerini çıkarmayı seven insanlar ama etraflarındaki doğal yaşama karşı bir ilgileri yok. Biz öyle değiliz. Hijyene önem verdiğimiz için sadece kendi sandalyelerimizi ve havlularımızı kullanıyoruz. Havlularımızı düzenli olarak yıkıyoruz. Bizim yaptığımız sıradan bir hobi değil, bir yaşam tarzı” sözleriyle açıklıyor.

BİR KULÜBE ÜYE OLDULAR

Dünyanın dört bir yanındaki pek çok natürist kulübü gezdiklerini ancak kendilerini Birleşik Krallık’ta evlerinde gibi hissettiklerini söyleyen John ve Helen düğünlerini de bu üyelerle birlikte yaptı. Kendileri gibi natürizme adanmış insanlarla beraber kurdukları kulüplerinde Pagan bir düğünle evlenen çift çok mutlu bir şekilde hayatlarını sürdürüyor.

İLGİLİ HABERLER