• 20/05/2024

Windsor’da beş aylık bebeğin kalp krizi geçirmesinin ardından bir kişi tutuklandı

 Windsor’da beş aylık bebeğin kalp krizi geçirmesinin ardından bir kişi tutuklandı

Edd Westmacott / Alamy

Legoland Windsor Resort’ta yaşanan trajik bir olayın ardından, beş aylık bir çocuğun kalp krizi geçirmesiyle bir kadın ihmal şüphesiyle tutuklandı.

27 yaşındaki şüpheli, Witham, Essex’ten gelen bir kadın olarak tanımlanmış olup, bebeği ihmal etmekle suçlanarak tutuklandı. Bebeğin durumu kritik ve polis, bu olayı ciddi şekilde araştırıyor.

Polis Soruşturması ve Çağrı

Thames Vadisi polisi, olayı araştıran çocuk istismarı soruşturma biriminden DC Zoe Eele’in ifadesine göre, bu olayla ilgili her türlü bilgiye açık olduklarını belirtti. Sahil Güvenlik Karargahı’nda bulunan kişilerin özellikle bilgi vermeleri isteniyor.

Bilgi Vermek için İletişim

Olay hakkında bilgi sahibi olanlar, polise 101’i arayarak veya 4324 0202 786 referans numarasını belirterek web sitesi üzerinden ulaşabilirler. Ayrıca, bilgi vermek isteyenlerin isimsiz olarak Crimestoppers’a 0800 555 111’i arayarak veya web sitesi aracılığıyla ulaşabilecekleri belirtiliyor.

Son Durum

Polis, olayla ilgili başka şüpheliler aramadıklarını doğruladı. Ancak, soruşturmanın devam ettiği ve toplumun desteğine ihtiyaç duyulduğu vurgulandı.

İLGİLİ HABERLER