Londra’nın Avokado Cenneti: Avobar

 Londra’nın Avokado Cenneti: Avobar

Avokado aşığı olanlar için Londra’da yükselen yepyeni bir mekan önerisi ile karşınızdayız… Avobar; Londra’nın turistik merkezlerinden biri olan Covent Garden’da Henrietta Street’te yer alıyor ve menüsündeki her ürünün içerisinde yeterli miktarda avokado içeriyor…

Son yıllarda başlayan avokado trendi tüm dünyayı sardı; artık gittiğimiz restoranların menülerinde mutlaka avokadolu bir seçenek bulabiliyoruz. Bunun en önde gelen nedenlerinden biri de sağlıklı beslenme kültürünün giderek yaygınlaşıyor olması… Avobar’da bu durumu görmüş ve arttırmış… Menünün büyük bir çoğunluğunu avokadoya adamış olmasının yanı sıra Avobar, yine avokadodan ilham aldığı tabaklarını oldukça yaratıcı sunumlarla misarfirlerine servis ediyor.  

Oldukça basit bir menünün içerisinde hiç de sıkıcı olmayan yemekler ve rengarenk tabaklar bu eşsiz mekanda sizleri bekliyor. İster Londra’da yaşıyor olun, ister seyahat amacı ile Londra’ya gelmiş olun… Her iki koşulda da Avobar, ziyaret etmeye ve menüsündeki kendine has ürünleri denemeye değer bir restoran olarak öne çıkıyor. Menüdeki yemeklerin tamamının sağlıklı olmasına oldukça özen gösterilen bu mutfakta, taco’lardan, kahvaltılıklara, leziz ve hafif tatlılardan vegan ve vejetaryen seçeneklere ve oldukça lezzetli içeceklere kadar pek çok keyifli ürün bulabilir ve avokadonun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. 

Gitmeden önce aklınızda bulunsun; hafta sonları ve sabahları çok kalabalık oluyor. Kapısında uzun bir sıra görürseniz şaşırmayın. Normal kahvaltı saatinden biraz önce gitmeniz ve ek olarak üst kata oturmanız sizin için bir avantaj olabilir. Üst katın hem dekorasyonunun hem de ambiyansının alt kata kıyasla daha güzel olduğunu söyleyebiliriz. 

Şimdiden afiyet olsun!

İLGİLİ HABERLER

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir